top of page

omlazení

 

procedury:

facelifting

hyaluron pen

 

hyaluron pen

 

Hyaluronové pero je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření, zvětšení rtů hyaluron pen nebo vyhlazení vrásek. Tlakové pero pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm.

Aby byl efekt zvětšení rtů a vyhlazení vrásek co nejdéle trvající, používáme zasíťovanou kyselinu hyaluronovou v 35% koncentraci, speciálně vyvinutou pro hyaluronové pero.

První výsledky jsou viditelné již po první aplikaci, nicméně je to velmi individuální a výsledek závisí na schopnosti organismu vstřebat toto sérum pro efekt zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek. Doporučené opakování je po 10-14 dnech od první aplikace a dále dle potřeby jednotlivce. V případě korekce vrásek přetrvává výsledek až 6 měsíců, v případě ošetření rtů až 4 měsíce. Čas jedné procedury se pohybuje od 20 minut, záleží na velikosti dávky kyseliny hyaluronové, kterou budeme aplikovat. Tuto metodu nedoporučujeme provádět před společenskou událostí, rty mohou být nateklé, tento stav odezní do 3 dnů po aplikaci.

galerie

0,3 ml                  890 Kč

0,6 ml                1290 Kč

0,9 ml                1690 Kč

Vytvořením rezervace souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Pro zrušení domluvené schůzky je třeba zaslat sms na tel. 724 716 733.

V případě zrušení méně než 24 hodin předem Vám bude účtováno 50% objednané služby.

ceník

Za Tým bodyLAB ®

Adéla

bottom of page